Vítejte na stránkách společnosti Liabet s.r.o.

Výroba a prodej stavebního materiálu. Stavební firma. Stavby na klíč. Komplexní stavební činnost, výstavba, rekonstrukce a opravy obytných objektů, sádrokaróny, malby a nátěry. Inženýrská činnost.

Liabet » O firmě

O firmě

LiaBet s.r.o. LiaBet stavby s.r.o.

Stavební systém Realizace staveb

Firma LiaBet s.ro. se zabývá výrobou a prodejem stavebních prvků, vytvářejících ucelený stavební systém s názvem LiaBet. Systém nabízí betonové dílce nahrazující bednění, tepelně izolační liaporové tvárnice pro obvodové zdivo, betonové tvárnice pro nosné zdivo a cihly k širšímu okruhu využití. Ve výrobním programu je rovněž zahrnut stropní systém určený ke kompletní montáži stropních konstrukcí.

Mezi hlavní přednosti všech našich výrobků patří vynikající zpracovatelnost, snadná manipulace, cenová dostupnost a u liaporových prvků vynikající tepelně izolační a akumulační vlastnosti. Z těchto důvodů jsou naše stavební prvky LiaBet velmi vhodné jak pro výstavbu bytových jednotek a rodinných domků, tak i pro standardní nebo průmyslové stavby.

Vstupní suroviny pocházejí zásadně z přírodních zdrojů, splňují veškeré požadavky kladené na ekologii a s tím související parametry. Jejich kvalita a nezávadnost jsou průběžně kontrolovány. Také finální výrobky jsou pravidelně podrobovány přísným kontrolám a testům, aby bylo zajištěno neustálé dodržování deklarovaných technických parametrů.

Výše uvedeným výčtem přehled našich možností není zdaleka uzavřen. Ve vlastní betonárně vyrábíme a prodáváme všechny základní druhy betonů. Kromě toho můžeme zákazníkům nabídnout kompletní sortiment stavebních materiálů a surovin od ostatních výrobců. Naše prodejní místa se prezentují nejen výrobky LiaBet, ale hlavně jako komplexní prodejny veškerých stavebnin.

Díky již zhora uvedeným výrobním a obchodním možnostem vznikla dceřinná společnost LiaBet stavby s.r.o., která se zabývá samotnou realizací staveb. Provádíme výstavby rodinných domů, pokládku zámkové dlažby a obrubníků, zemní a výkopové práce, rekonstrukce a další stavební práce dle přání zákazníka.

Projevíte-li zájem o naše služby, kontaktujte nás, prosím, na některé z následujících adres nebo na uvedených telefonních číslech případně na e-mail. Rádi Vám poskytneme podrobnější informace, zodpovíme vaše dotazy a poradíme vám při výběru zboží.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete a těšíme se na brzkou spolupráci s Vámi.